تبلیغات
 obohhatlavizoon - شرور وحشت آفرین در پاساژ تهرانسر دستگیر شد عکس

عصر روز گذشته ماموران گشت انتظامی یکی از كلانتری های جنوب غربی شهر تهران هنگام گشتزنی در محدوده استحفاظی خود بودند كه تعدادی از شهروندان به آنها مراجعه و بیان كردند كه فردی با در دست داشتن چاقو در یكی از پاساژها ایجاد رعب و وحشت نموده است.شرور وحشت آفرین در پاساژ تهرانسر دستگیر شد اوباش سابقه دار محله تهرانسر که با تهدید و عربده كشی در یکی از پاساژهای این منطقه، موجی از رعب و وحشت در بین ساکنان به راه انداخته بود، توسط پلیس پایتخت دستگیر و راهی دادسرا شد. عصر روز گذشته ماموران گشت انتظامی یکی از كلانتری های جنوب غربی شهر تهران هنگام گشتزنی در محدوده استحفاظی خود بودند كه تعدادی از شهروندان به آنها مراجعه و بیان كردند كه فردی با در دست داشتن چاقو در یكی از پاساژها ایجاد رعب و وحشت نموده است. ماموران بلافاصله برای شناسایی و دستگیری متهم به محل

شرور وحشت آفرین در پاساژ تهرانسر دستگیر شد   عکس

شرور وحشت آفرین در پاساژ تهرانسر دستگیر شد

 

اوباش سابقه دار محله تهرانسر که با تهدید و عربده كشی در یکی از پاساژهای این منطقه، موجی از رعب و وحشت در بین ساکنان به راه انداخته بود، توسط پلیس پایتخت دستگیر و راهی دادسرا شد.

 

عصر روز گذشته ماموران گشت انتظامی یکی از كلانتری های جنوب غربی شهر تهران هنگام گشتزنی در محدوده استحفاظی خود بودند كه تعدادی از شهروندان به آنها مراجعه و بیان كردند كه فردی با در دست داشتن چاقو در یكی از پاساژها ایجاد رعب و وحشت نموده است.

 

ماموران بلافاصله برای شناسایی و دستگیری متهم به محل اعزام شدند و برای دستگیری این اراذل و اوباش سابقه دار محله تهرانسر که با تهدید و عربده كشی موجی از رعب و وحشت در بین ساکنان به راه انداخته بود،تلاش خود را از سر گرفتند.

 

متهم به محض مشاهده پلیس از پاساژ متواری و با فرار وی تعقیب و گریز پلیسی آغاز شد.متهم بدون توجه به اخطار پلیس همچنان به فرار خود ادامه می داد كه طی مسیر كوتاهی ماموران با استفاده از قانون بكارگیری از سلاح موفق شدند او را دستگیر كنند.

 

در بازرسی از متهم كه ” الف ” نام داشت، یك قبضه چاقو و دو دستگاه تلفن همراه كشف شد.در بازجویی های انجام شده ،وی به جرایم خود مبنی بر ایجاد رعب و وحشت و برهم زدن نظم اجتماعی و امنیت محلات اعتراف كرد.

 

با انتقال متهم به كلانتری سوابق وی مورد بررسی قرار گرفت كه مشخص شد وی سابقه دار است و چندین مرتبه به اتهام شرارت بازداشت شده است. ماموران بعد از تكمیل پرونده او را برای سیر مراحل قضایی به دادسرا انتقال دادند.

 

 

مطالب مرتبط:

 

دستگیری اراذل اوباش تهران..(تصاویر)

 

دستگیری 52 نفر از سارقین و اراذل اوباش در مشهد عکس

 

عکس هایی از اربده کشی اراذل و اوباش و تخریب خودروها

 

 

 

منبع مطلب :

http://www.parsnaz.ir/


تاریخ : دوشنبه 18 آبان 1394 | 09:10 ق.ظ | نویسنده : میهن بلاگ 36 | نظرات